Hakkımızda

getirbi olarak biz sizlere ve değer verdiğiniz kişilere  en az sizler kadar önem veriyoruz. Bu nedenle başka bir yerde  bulamayacağınız kadar özel, ilginç, sizi ve karşınızdaki kişiyi tatmin
edecek hediyeleri sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Duygularınızı  eşsiz bir şekilde ifade etmek, sevdiğiniz kişilere unutamayacakları bir  an yaşatmak için yıldönümü, doğum günü gibi özel günlerin yanı sıra  sevgilinize, annenize, babanıza, arkadaşlarınıza, evinize ve kendinize  alabileceğiniz ilginç, anlamlı ve "kişiye özel" seçenekler ile yüzlerce hediyeyi sizlerle buluşturuyoruz. Siz siparişinizi veriyorsunuz; biz de siz müşterilerimize özel olarak hazırlıyor, özenle paketliyoruz. Hızlı teslimat ve yüzde yüz güvenli alışveriş ayrıcalığı ile farklı olabilme  hazzı ve zaman kaybı olmadan doğru ürünü bulma mutluluğu vazgeçilmeziniz olacak.
 

Firmamız ilerleyen zamanlarda ürün çeşitliliğini daha da arttırarak farklı tasarımlarla müşterilerine sürekli gelişen ve daha iyi bir yapıya bürünen ürün yelpazesi sunmayı amaçlamaktadır.

Sevdiklerinize hediye almak ve onlara özel odluklarını hissettirmek istiyorsanız aradığınız özel ve birbirinden güzel tasarımları getirbi.com adresinde bulabilirsiniz.