İptal ve İade Koşulları

İade ve Değişim

Ürünü İade Etmek İstersem Ne Yapmam Gerekir?

Kişiye özel biçimde hazırlanmış olan ürünlerimizde üründe herhangi bir kusur veya sorun bulunmaması halinde iade işlemi yapılmamaktadır.

Kişiye özel olmayan diğer siparişlerde ürünün size ulaştığı günü takip eden 7 gün içerisinde, ürünün iadesini gerçekleştirebilirsiniz. Ürün kaynaklı herhangi bir olumsuzluktan dolayı yapacağınız iade işlemlerinde iade süreniz 21 gündür.

Ürünler kullanılmamış biçimde, orijinal paketli olarak iade edilmişse size geri ödeme işlemini gerçekleştireceğiz. Geri gönderilen ürünlerin yanında (eğer varsa) siparişle beraber gönderilen ücretsiz veya promosyon ürünler de geri iade edilmelidir.

Paket bize teslim edilene kadar müşteri sorumluluğundadır. Bize paketi anlaşmalı olduğumuz MNG Kargo firması ile iade olduğunu belirtmek suretiyle ulaştırabilirsiniz. Diğer kargo şirketleri ile ürünün gönderilmesi durumunda kargo ücreti müşterinin hesabından düşülerek para iadesi gerçekleştirilir.

İade Adres Bilgisi: ...............................................

İade Etme Süresi Kaç Gündür?

getirbi.com  üyelerinin kişiye özel olmayan ürünlerde cayma süreleri 7 gündür.

İademi Hangi Adrese Göndereceğim?

......................................................................

İade Kargo Masraflarını Ben Mi Karşılayacağım?

İade nedeniyle Getirbi.com’a göndereceğiniz tüm ürünlerinizi anlaşmalı olduğumuz MNG Kargo ile iade olduğunu belirterek göndermeniz gerekir. İadenin diğer kargo firmaları ile gönderilmesi durumunda kargo ücreti alıcıya aittir.

İade Ettiğim Ürünün Ödemesi Ne Zaman Yapılır?

Ürünün iade kurallarına uygunluğu kontrol edilmesinin ardından Getirbi.com tarafından banka hesabınıza iade yapılır. İade işlemi gerçekleştikten sonra hesabınıza paranın aktarılması 7-10 iş gününü bulabilmektedir.