Satın Alma Koşulları

SATIN ALMA KOŞULLARI

SATIN ALMA KOŞULLARI

SİPARİŞ TESLİMAT SÜRESİ

www.getirbi.com  ; sitesinden alışveriş yapan siz kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-postanın size yollanması gereklidir. Sipariş onayının sağlıklı olarak alınması halinde, siparişler kargoyaen geç 3 iş günü içinde teslim edilecektir. 3 günden fazla sürecek olan siparişleriniz için ayrıca bilgilendirileceksniz.

HAFTASONU SİPARİŞ SEVKİYATI

 Cumartesi ve Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.


STOK SORUNLARI

Verdiğiniz siparişlerde tedarikçi firmaların stoklarında nadiren de olsa bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.


ALICI BİLGİLERİ

getirbi.com’ dan verdiğiniz siparişlerde, "Fatura Bilgileri " kısmında "Teslimat Adresi Kısmını" kısımları dikkatle doldurulmalıdır. Siparişlerinizi, belirlediğiniz alternatif alıcıların ancak kimlik ibrazı karşılığında teslim alabileceğini unutmayınız.

ADRES BİLGİLERİ

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de bu bölüme yazabilirsiniz. (Örnek: Postanenin yanından girince üçüncü sokak vs.)

HATALI - EKSİK SİPARİŞLER

 Kargodan teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık ,hasarlı veya eksiklik gördüğünüz takdirde kargo görevlisine tutanak tutturarak derhal bizimle irtibata geçiniz.

KARGO ÜCRETLERİ

100 TL üstü tüm siparişlerinizde KARGO ÜCRETSİZDİR. 100 TL altı siparişlerinizde kargo alıcıya aittir.